Bedroom Sanctuary California King Rails
| Weight | 46.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.75 × 87.75 × 7.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | White |
| Detail Color | Beige |
| Style | Traditional |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Fabric |
Bedroom Sanctuary King and California King Upholstered Footboard
| Weight | 85.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.25 × 87.5 × 29.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Beige |
| Style | Traditional |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Fabric |
Bedroom Sanctuary King and California King Upholstered Headboard
| Weight | 147.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 80.5 × 82.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Beige |
| Style | Traditional |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Fabric |
Bedroom Sanctuary King Rails
| Weight | 33 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 83.75 × 7.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | White |
| Detail Color | Beige |
| Style | Traditional |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Fabric |
Bellevue King Bed
| Weight | 227.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 87 × 81 × 56 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Bellevue |
| Features | Fabric |