Tynecastle California King Panel Bed
Call for Price
Tynecastle King Panel Bed
Call for Price
Bedroom Tynecastle California King Panel Rails
83″ (210.8 cm) A refined piece inspired by Wood design elements, designed to complement modern spaces.
"*" indicates required fields
Additional information
| Weight | 50.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 83 × 9 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Tynecastle |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Casual Dining Tynecastle 60in Round Pedestal Dining Table Top w/1-18in Leaf
Casual Dining Tynecastle Round Dining Table Base
Tynecastle Buffet
| Weight | 200.62 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 66 × 42 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Tynecastle |
| Features | Storage |
Tynecastle Bunching Bookcase
| Weight | 141.32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 34 × 86 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Tynecastle |
| Features | Storage |
Tynecastle California King Panel Bed
Tynecastle Dresser
| Weight | 275.69 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 68 × 40 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Tynecastle |
| Features | Storage |
Tynecastle Executive Desk
| Weight | 302.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 72 × 30.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Tynecastle |
| Features | Leather |
Tynecastle Ladderback Arm Chair
Related products
Digby Fabric Sofa
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 80 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Digby |
| Features | Fabric |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.