Whitecap Table Lamp
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Whitecap |
| Features | Fabric |
Whiteout Table Lamp
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Whiteout |
| Features | Fabric |
Window Pane Table Lamp
| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Window |
| Features | Fabric |
Winterscape Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Winterscape |
| Features | Fabric |
Wisp Table Lamp
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Wisp |
| Features | Fabric |