Wrenley Table Lamp
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Wrenley |
| Features | Fabric |
Zade Table Lamp, Blue
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Zade |
| Features | Fabric |
Zade Table Lamp, Gray
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gray |
| Detail Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Zade |
| Features | Fabric |