Paperclip70 CHAIRS 34070-WE/1B11
Call for Price
20-73 - Configurable Armless Hex Corner
Call for Price
Twin Bed Rails – 612781
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
Description
Features
| Customizable | Yes |
|---|
Product Details
| Material | Alder |
|---|---|
| Headboard Dimensions | 55″H x 44.25″W x 3.125″D |
| Footboard Dimensions | 30″H x 44.25″W x 3.125″D |
| Number Of Supports | 3 |
Additional information
| Dimensions | 78.75 × 44.25 × 55 in |
|---|---|
| Brand | Archbold Furniture |
| Color | Brown |
| Collection | Shaker Bedroom |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Hollifield 108 Power Reclining Sofa (90″)
Shaker 10 Drawer Dresser – 61101
Shaker 3 Drawer Wide Nightstand – 61231
Related products
Stressless® Sunrise (M) Classic Base Recliner with Power
Stressless® Sunrise (M) Cross Base Recliner with Ottoman
Thornton Fabric Loveseat
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 61 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Thornton |
| Features | Fabric |


















Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.