709-126 – Mesa Crescent Bed With Tufted Uph Headboard – King Size 6/6
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Maple Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Medium |
| Notes | Bed slats provided by Century. |
| Volume | 63 cft |
| Weight | 271 lb |
| Cartons | 2 |
| Leather | 210 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 14.25 yrd |
Additional information
| Weight | 271 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 85.5 × 93 × 72.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Bed Size | King |
| Collection | Tufted |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.