41H-703 – Paragon Club Door Chest – Paragon
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Mozambique Veneers, Mahogany Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | 41H Paragon finishBehind two doors is a single drawer with felt pad liner above one adjustable shelf.Tip restraint included |
| Volume | 25 cft |
| Weight | 144 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 144 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 38 × 38.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Paragon |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.