41H-623 – Paragon Club Decoeur Chairside Table – Paragon
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Mozambique Veneers, Mahogany Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | 41H Paragon finishOpen shelf at base. |
| Volume | 18 cft |
| Weight | 46 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 46 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 26 × 26.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Paragon |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.