Dwyer Tall Chest - 800 Clay / 05 Nickel Square Pull
Call for Price
Stockten English Arm Sofa with Casters
Call for Price
CT2100-GR-FL – Paragon Dining Chair – Morel Grey/Flax
"*" indicates required fields
Description
The Paragon Chair is designed and finished to complement the Knot Dining Table in the Grey Finish. Design features are a closed weave back that curves and tapers back resting on pretty saber legs. This item is hard configured.
Product Details
| Notes | Mahogany solids and rattanFlax color upholstery |
|---|---|
| Volume | 21 cft |
| Weight | 32 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 24 × 38.75 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Coastal |
| Collection | Paragon |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.