Lenox Siena Upholstered Cal King Bed Complete
Call for Price
Lenox Seneca Bedside Nightstand
Call for Price
Lenox Somma Bedside Nightstand
"*" indicates required fields
Description
The Somma bedside nightstand includes one drawer, one open compartment. A recessed area in the back with a two outlet plug and USB port. Adjustable levelers.
Additional information
| Dimensions | 17.31 × 32 × 28 in |
|---|---|
| Brand | American Drew |
| Color | Cream |
| Detail Color | Light Stain |
| Style | Contemporary |
| Collection | Lenox |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Lenox Anaheim Mirror
Lenox Astral Armoire Complete
Lenox Capri Console Table
Lenox Capri End Table
Lenox Carson Chest
Lenox Corsica Entertainment Console
Lenox Martini Table
Lenox Monaco Coffee Table
Related products
Saybrook Nightstand 4
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Bronze, Brown |
| Features | Customizable, Metal, Storage, Wood |
| Style | Farmhouse, Rustic |
Cherry Park Night Stand
Cherry Park Open Night Stand
Sanctuary Bedside Table
| Weight | 78.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 32 × 29 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Silvers |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Storage |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.