
Stressless® Ruby (M) Classic Base Recliner with Ottoman
Call for Price
CAA-525 - Cadence Upholstered Dining Chair
Call for Price
Modern Wilshire Nightstand
Available in a light Quartz finish and a medium Charcoal tone, the Wilshire Nightstand is a breezy bedside accent emphasized by a smooth stone top.
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Stone top | Yes |
|---|---|
| One drawer | Yes |
| Open display shelf | Yes |
| Quartz finish | Yes |
Additional information
| Dimensions | 18 × 34 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Quartz |
| Style | Transitional |
| Collection | Modern |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Modern Brando Bed -Special Order
Modern Brando Cal King Bed
Modern Brando Cal King Bed with Panels
Modern Brando King Bed
Modern Brando King Bed with Panels
Modern Carter Side Chair
Modern Huston Dresser
Modern Huston Nightstand
Related products
Surrey Hills Open Nightstand, Stone Top
Cherry Park Open Night Stand
Love. Joy. Bliss.-Miranda Kerr Home Love Joy Bliss Bedside Table
Love. Joy. Bliss.-Miranda Kerr Home Peony Nightstand
Sanctuary Bedside Table
| Weight | 78.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 32 × 29 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Silvers |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.