Hampton Collection Saddle Seat Pure White Stool
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Collection | Hampton |
|---|---|
| Suite | Hampton |
| Categories | Bar and Game Room |
| Width | 17.5 |
| Depth | 9.0 |
| Height | 24.0 |
| Additional Information | The Hampton Collection is a pre-finished, quick ship collection available to ship in 30 days or less! Contact a local dealer to learn more |
Additional information
| Dimensions | 9 × 17.5 × 24 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Collection | Hampton |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Hampton Collection – 24” Charolette Swivel Pure White Stool
| Dimensions | 21.3 × 18.5 × 41 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Collection | Hampton |
| Features | Swivel |
Hampton Collection – 24” San Remo Swivel Pure White Stool
| Dimensions | 20.75 × 17.25 × 39 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Collection | Hampton |
| Features | Swivel |
Related products
Lodge Dining Swivel Counter Stool
Country Woven Kubu Counter Stool
Thayer Outdoor Counter Stool
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 27 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Thayer |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.