Paris Upholstered Storage Bed
Call for Price
Tereza STOOLS 44558-26WE/1B25MHF4
Call for Price
AE-D41-41 – Augustine Metal Garden Bench
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Powder Coated Aluminum |
|---|---|
| Volume | 34 cft |
| Weight | 74 lb |
| Cartons | 1 |
| C.O.M. (*) | N/A |
Additional information
| Weight | 74 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.5 × 66 × 33 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Black |
| Style | Contemporary |
| Collection | Augustine |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.