Paris Leather Upholstered Storage Bed
Call for Price
Tereza STOOLS 44558-26WE/1B25DXF4
Call for Price
AE-D41-31 – Augustine Metal Ottoman
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Powder Coated Aluminum |
|---|---|
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Reticulated Foam |
| Volume | 9 cft |
| Weight | 38 lb |
| Cartons | 1 |
| Leather | 27 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 1.75 yrd |
Additional information
| Weight | 38 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.5 × 26.5 × 20.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Silver |
| Style | Contemporary |
| Collection | Augustine |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
AE-D41-11 – Augustine Metal Garden Chair
AE-D41-11-PAD – Augustine Garden Chair Seat Pad
AE-D41-12 – Augustine Metal Lounge Chair
Related products
Bryant – Orwell Smoke Ottoman
CM Leather Ottomans & Poufs
Design Options – F9 Ottomans & Poufs
Lachlan Cocktail Ottoman
| Dimensions | 24 × 40 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.