Casual Dining Rhapsody Round Dining Table Top
Call for Price
Casual Dining Rhapsody Rectangle Dining Table Top
Call for Price
Casual Dining Rhapsody Rectangle Dining Table Base
61 1/4″ (155.6 cm) A refined piece inspired by Pecan, Hickory, Ash, Black Walnut and Maple Veneers with Resin, designed to complement modern spaces.
"*" indicates required fields
Additional information
| Weight | 110.23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 61.25 × 26 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Rhapsody |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Casual Dining Rhapsody Round Dining Table Base
Casual Dining Rhapsody Round Dining Table Top
Rhapsody Bunching Curio
Rhapsody Executive Desk
| Weight | 418.88 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 74 × 31 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Rhapsody |
| Features | Leather |
Rhapsody Tilt Swivel Chair
Rhapsody Writing Desk
| Weight | 198.42 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 66 × 31 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Rhapsody |
| Features | Storage |
Related products
Console Table
Forest Sideboard
Modular Office Return Right (pairs with 6516X) – 6509
St. Armand Drink Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.