Casual Dining Rhapsody Rectangle Dining Table Base
Call for Price
Casual Dining Rhapsody Round Urn Table Top
Call for Price
Casual Dining Rhapsody Rectangle Dining Table Top
88″ (223.5 cm) Casual Dining Rhapsody Rectangle Dining Table Top, crafted with attention to detail and elevated through Pecan, Hickory, Ash, Black Walnut and Maple Veneers with Resin.
"*" indicates required fields
Additional information
| Weight | 264.55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 88 × 4.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Rhapsody |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Casual Dining Rhapsody Rectangle Dining Table Base
Casual Dining Rhapsody Round Dining Table Base
Casual Dining Rhapsody Round Dining Table Top
Rhapsody Bunching Curio
Rhapsody Executive Desk
| Weight | 418.88 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 74 × 31 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Rhapsody |
| Features | Leather |
Rhapsody Tilt Swivel Chair
Rhapsody Writing Desk
| Weight | 198.42 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 66 × 31 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Rhapsody |
| Features | Storage |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.