Hidden Treasures Duo Ottoman Table
Call for Price
Hidden Treasures Joanne Shutter Console
Call for Price
Round Dining Table Top
"*" indicates required fields
SKU:
27151
Category: Dining Table Tops
Tags: Brown, Dark Cabernet, Dining Table Tops, Riverside Furniture
Description
Product Details
| Round Dining Table Top | Constructed of select hardwoods and Oak veneer |
|---|---|
| Round Dining Table Top | Textured base with metal accent |
| Round Dining Table Top | Top has decorative four way V match veneer pattern |
| Round Dining Table Top | Table Dimensions: 54″Dia x 30″H |
| Dimensions | 54.00″W X 54.00″D X 30.00″H |
| Weight | 68.34 lbs |
| Textured base with metal accent | Yes |
| Top has decorative four way V match veneer pattern | Yes |
| Table Dimensions: 54″Dia x 30″H | Yes |
Additional information
| Weight | 68.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 54 × 30 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Cabernet |
| Style | Refined Glam |
| Collection | Lydia |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.