Pouf Fabric Ottoman
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Pouf |
| Features | Fabric |
Randall Fabric Chair
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 51 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Randall |
| Features | Fabric |




