CCC3138-12L – Onsen Small Low Ottoman
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Notes | Top Stitch |
|---|---|
| Volume | 6 cft |
| Weight | 22 lb |
| Leather | 17 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 1.75 yrd |
Additional information
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.5 × 19 × 17 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Low |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.