Today’s Hours Getting Hours
Emmerson Queen Emmerson Headboard - Low Footboard
Call for Price
Stressless® Stella 2 seater
Call for Price
CM Leather Ottomans & Poufs
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Back Type | Standard |
|---|---|
| A Pillow Count | |
| A Pillow Width | 0.0 |
| A Pillow Height | 0.0 |
| B Pillow Count | |
| B Pillow Width | 0.0 |
| B Pillow Height | 0.0 |
| Kidney Pillow Count | |
| Kidney Pillow Width | 0.0 |
| Kidney Pillow Height | 0.0 |
| Extra Pillow Count | |
| Extra Pillow Width | 0.0 |
| Extra Pillow Height | 0.0 |
| Style Arm Height | 0.0 |
| Style Seat Height | 0.0 |
| Style Between Arms | 0.0 |
| Style Cubes | 0.0 |
| Style Units | 52.0 |
Additional information
| Weight | 14.26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 19 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | CM Leather |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
CM Leather Chairs
CM Leather Chairs
CM Leather Chairs
CM Leather Ottomans & Poufs
CM Leather Ottomans & Poufs
Related products
Design Options – F9 Ottomans & Poufs
Paula Deen by Craftmaster Ottomans & Poufs
Pouf Ottoman
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.