Normandy Nightstand
Call for Price

Lexi Right-Hand Facing Bumper Loveseat with Console
Call for Price
LR-7100-14 – Great Room Leather Configurable Large Ottoman
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Seat Type | Velcro Attached |
|---|---|
| Seat Fill | Down Plush |
| Notes | Must Select Depth 36, 40, 44 or 48 |
| Volume | 29 cft |
| Weight | 87 lb |
| Leather | 85 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 5.50 yrd |
Additional information
| Weight | 87 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 40 × 19 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
CM Leather Ottomans & Poufs
Madison – Sequence Lake Ottoman
Paula Deen by Studio C Ottomans & Poufs
Playful – Canes Cobblestone Ottoman
Pouf Fabric Ottoman
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Pouf |
| Features | Fabric |






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.