
Carbon PUB TABLES 50962-36/24+90246
Call for Price
Hard Coral Sculpture, S/2
Call for Price
Snowball 1320 Ottoman
"*" indicates required fields
SKU:
132010
Category: Ottomans & Poufs
Tags: Brown, Jackson Furniture, Mocha Microfiber, Ottomans & Poufs
Additional information
| Dimensions | 26 × 44 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Jackson Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Mocha Microfiber |
| Style | Transitional |
| Collection | Snowball |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Snowball 1320 Chair 1/2
Snowball 1320 Loveseat
Snowball 1320 Sofa
Related products
Design Options – F9 Ottomans & Poufs
Design Options – M9 Ottomans & Poufs
Lachlan Cocktail Ottoman
| Dimensions | 24 × 40 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Madison – Sequence Lake Ottoman
Paula Deen by Studio C Ottomans & Poufs
The Bump – Anza Espresso Ottoman
Fern Fabric Ottoman
| Weight | 41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 28 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Fern |
| Features | Fabric |






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.