Modern Metal Martini Table
Call for Price
Carolina Roll Arm Loveseat
Call for Price
D13-7100-19 – Great Room Outdoor Upholstered Table
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Upholstery, Marine Grade Frame |
|---|---|
| Seat Type | Tight |
| Notes | Select depth 36, 40, 44, 48 |
| Volume | 15 cft |
| Weight | 70 lb |
| C.O.M. (*) | 3.00 yrd |
Additional information
| Weight | 70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 15 × 23 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.