Normandy Open Nightstand
Call for Price

Lexi Left-Hand Facing Bumper Loveseat with Console
Call for Price
LR-7100-19 – Great Room Leather Configurable Upholstered Table
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Notes | Must Select Depth 36, 40, 44 or 48Power Outlet with USB Plug In Option available – Upcharge – If power outlet option is selected, the outlet cover is standard in black. Also available in whit |
|---|---|
| Volume | 15 cft |
| Weight | 63 lb |
| Leather | 50 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 3.00 yrd |
Additional information
| Weight | 63 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 15 × 23 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.