Dwell River Rock Three Drawer Nightstand
Call for Price
D12MB-40-9 – Andalusia Metal Back Settee
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Powder Coated Aluminum |
|---|---|
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Driluxe |
| Volume | 46 cft |
| Weight | 95 lb |
| Leather | 105 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 6.50 yrd |
Additional information
| Weight | 95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 73 × 27 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Silver |
| Style | Contemporary |
| Collection | Metal |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
3949 – Valence Metal Bench
3989 – Dobie Metal Chair
849-308 – Milan Oak Dining Table With Metal Base
CCU-3186-8-F1 – Riposo Swivel Chair – Metal Base
CR9-1-108-G-973 – 108″ Guan Slab Dining Table – Textured Metal Base
CR9-1-120-G-973 – 120″ Guan Slab Dining Table – Textured Metal
CR9-1-130-G-973 – 130″ Guan Slab Dining Table – Textured Metal Base
CR9-1-86-G-973 – 86″ Guan Slab Dining Table – Textured Metal Base
Related products
Design Options – F9 Sofas
New Traditions Sofas
Arlo Fabric Power Reclining Sofa with Power Headrests & Lumbar
| Weight | 294 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 87 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Arlo |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Digby Fabric Sofa
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 80 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Digby |
| Features | Fabric |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.