Dwell River Rock Panel Bed Queen
Call for Price
Burlington Leather Power Reclining Sofa
Call for Price
D12MB-16-9 – Andalusia Metal Back Royal Lounge Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Powder Coated Aluminum |
|---|---|
| Back Type | Loose |
| Back Fill | Driluxe |
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Driluxe |
| Volume | 31 cft |
| Weight | 92 lb |
| Leather | 88 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 6.50 yrd |
Additional information
| Weight | 92 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 34.25 × 34 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Silver |
| Style | Contemporary |
| Collection | Metal |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.