Dwell Boulder Square Cocktail Table
Call for Price
Fletcher Leather Power Reclining Sofa
Call for Price
D12-85-9 – Andalusia Side Table
"*" indicates required fields
Description
This side table has a hand-made, sand-cast aluminum frame that has the look of hand wrought iron and is finished with a durable, weather resistant, multi-step antique powder coat. The limestone top has a hue specially chosen to complement the coloration of this collection.
Product Details
| Material | Powder Coated Aluminum, Limestone |
|---|---|
| Volume | 14 cft |
| Weight | 75 lb |
| Cartons | 2 |
Additional information
| Weight | 75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 20 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.