Today’s Hours Getting Hours
Lennox Ottoman
| Weight | 26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 27 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Lennox Sofa
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
Libby Ottoman
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 29 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Lloyd Chair
| Weight | 76 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 35 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Mid-Century, Modern |
Lloyd Loveseat
| Weight | 107 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 61 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Mid-Century |
Lloyd Ottoman
| Weight | 33 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 28 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Mid-Century, Modern |
Lloyd Sofa
| Weight | 141 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 86 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Mid-Century |
Luna Power Recliner
| Weight | 117 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 35 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |












