Today’s Hours Getting Hours
Randall Chair
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 51 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual, Transitional |
Randall Large Three-Cushion Sofa
| Weight | 191 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 105 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Randall Ottoman
| Weight | 39 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 41 × 18 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual, Transitional |
Randall Sectional
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
Randall Square Cocktail Ottoman
| Weight | 56 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 34 × 21 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual, Transitional |
Randall Three-Cushion Sofa
| Weight | 173 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 93 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Randall Two-Cushion Sofa
| Weight | 158 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 83 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Ridge Granite Fabric Power Recliner with Power Headrest
| Dimensions | 41 × 41 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Fabric, Power Recline, Recline, USB |
| Style | Transitional |
Ridge Granite Fabric Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests
| Dimensions | 41 × 76 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Cupholders, Fabric, Power Recline, Recline, USB |
| Style | Transitional |
Ridge Granite Fabric Power Reclining Sofa with Power Headrests
| Dimensions | 41 × 87 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Rio Fabric Power Reclining Loveseat with Console & Power Headrests
| Dimensions | 39 × 76 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Cupholders, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Rio Fabric Power Reclining Loveseat with Console & Power Headrests
| Dimensions | 39 × 76 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Cupholders, Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Rio Fabric Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline |
| Style | Transitional |









