Normandy Square Coffee Table
| Weight | 117.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 37 × 18 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Normandy |
| Features | Storage |
Penn Fabric Power Reclining Loveseat with Console & Power Headrests & Lumbar
| Weight | 281 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 76 × 44 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Penn |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining, Storage |
Penn Fabric Power Reclining Loveseat with Console & Power Headrests & Lumbar
| Weight | 281 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 76 × 44 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Penn |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining, Storage |
Plymouth Gray Buffet
| Weight | 236 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 64 × 39 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Rustic |
| Collection | Plymouth |
| Features | Storage |
Plymouth Gray Dresser
| Weight | 240 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 67 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Rustic |
| Collection | Plymouth |
| Features | Storage |
Plymouth Gray King Storage Bed
| Weight | 270 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 99 × 82 × 69 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Rustic |
| Collection | Plymouth |
| Features | Storage |
Plymouth Gray Queen Storage Bed
| Weight | 226 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 99 × 66 × 67 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Rustic |
| Collection | Plymouth |
| Features | Storage |
Primalia Media Console
| Weight | 142 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 62 × 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Primalia |
| Features | Storage |
Red Bombe Chest
| Weight | 174.17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 44 × 38 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Red |
| Detail Color | Reds |
| Style | Transitional |
| Collection | 5102-85 & Melange |
| Features | Storage |
Reed Chairside Table
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Collection | Reed |
| Features | Storage |
Reed Entertainment Base
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Collection | Reed |
| Features | Storage |
Reed Large Entertainment Base
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Collection | Reed |
| Features | Storage |
Reed Rectangular Coffee Table with Casters
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Collection | Reed |
| Features | Storage |
Reed Square Coffee Table with Casters
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Collection | Reed |
| Features | Storage |
Rhapsody 72” Credenza
| Weight | 268.97 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 72 × 42.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Rhapsody |
| Features | Storage |