Carpenter Brown Chairside Table
| Weight | 36 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 23 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Rustic Farmhouse |
| Collection | Carpenter |
| Features | Storage |
Carpenter Brown Chairside Table
| Weight | 36 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 23 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Style | Rustic Farmhouse |
| Collection | Carpenter |
| Features | Storage |
Cartwright Side Table
| Weight | 42 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 19 × 25 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Style | Industrial |
| Collection | Cartwright |
| Features | Storage |