Chevy Fabric Chair
| Weight | 81 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 42 × 33 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Chevy |
| Features | Fabric |
Chevy Fabric Loveseat
| Weight | 113 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 66 × 33 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Chevy |
| Features | Fabric |
Chevy Fabric Ottoman
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 36 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Chevy |
| Features | Fabric |
Chevy Fabric Sofa
| Weight | 140 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 86 × 33 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Chevy |
| Features | Fabric |
Chianti Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Green |
| Style | Transitional |
| Collection | Chianti |
| Features | Fabric |
Chip Fabric Power Recliner
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 31 × 39 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Chip |
| Features | Fabric, Power, Power Reclining |
Chip Fabric Power Recliner
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 31 × 39 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Collection | Chip |
| Features | Fabric, Power, Power Reclining |
Chip Fabric Recliner
| Weight | 108 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 31 × 39 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Chip |
| Features | Fabric |
Chip Fabric Recliner
| Weight | 108 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 31 × 39 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Collection | Chip |
| Features | Fabric |
Ciara Buffet Lamp
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Ciara |
| Features | Fabric |
Ciji Table Lamp, Blue
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Blue |
| Style | Coastal |
| Collection | Ciji |
| Features | Fabric |



