Bedroom Tynecastle King Panel Rails
Call for Price
Casual Dining Chatelet Round Dining Table Top w/1-20in Leaf
Call for Price
Casual Dining Chatelet Round Dining Table Base
29 1/2″ (74.9 cm) Casual Dining Chatelet Round Dining Table Base, crafted with attention to detail and elevated through Wood and Resin design elements.
"*" indicates required fields
Additional information
| Weight | 140.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29.5 × 29.5 × 25.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Chatelet |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Bedroom Chatelet California King Panel Rails
Bedroom Chatelet King Panel Footboard
Bedroom Chatelet King Panel Rails
Bedroom Chatelet King Wood Panel Headboard
Chatelet California King Wood Panel Bed
Chatelet Chest
| Weight | 246 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.5 × 45.25 × 60.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Chatelet |
| Features | Storage |
Chatelet Dresser
| Weight | 241.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 68 × 40.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Chatelet |
| Features | Storage |
Chatelet King Wood Panel Bed
Related products
Console Table
Erabella Coffee Table
Escape-Coastal Living Home Collection Long Key Console Table
Forest Sideboard
Living Room Everly Settee
St. Armand Drink Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.