Dwell River Rock Bunching Cocktail Table
Call for Price
Douglas Leather Power Reclining Sofa
Call for Price
D12MB-71-1 – Andalusia Metal Back Double Chaise
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Powder Coated Aluminum |
|---|---|
| Back Type | Loose |
| Back Fill | Driluxe |
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Driluxe |
| Volume | 86 cft |
| Weight | 192 lb |
| Leather | 167 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 11.00 yrd |
Additional information
| Weight | 192 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 81 × 43 × 34 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Bronze |
| Style | Modern |
| Collection | Metal |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
3949 – Valence Metal Bench
3989 – Dobie Metal Chair
849-308 – Milan Oak Dining Table With Metal Base
CCU-3186-8-F1 – Riposo Swivel Chair – Metal Base
CR9-1-108-G-973 – 108″ Guan Slab Dining Table – Textured Metal Base
CR9-1-120-G-973 – 120″ Guan Slab Dining Table – Textured Metal
CR9-1-130-G-973 – 130″ Guan Slab Dining Table – Textured Metal Base
CR9-1-86-G-973 – 86″ Guan Slab Dining Table – Textured Metal Base
Related products
Ellie Outdoor Accent Chair
Jessica Outdoor Accent Chair
Livia Outdoor Armless Chair
Michelle Outdoor Accent Chair
Nico Outdoor Lounge Chair
Avalon Teak Oudoor Swivel Lounge
Tropic Outdoor Lounge Chair, Mocha
| Weight | 92 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 32 × 31 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Detail Color | Mocha |
| Style | Contemporary |
| Collection | Tropic |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.