Emmett Leather Track Arm Lay Flat Power Recliner
Call for Price
Wembley 458 Power Headrest Console Loveseat
Call for Price
33H-607 – Tribeca Cocktail Table – Tribeca
"*" indicates required fields
SKU:
33H-607
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Brown, Century Furniture, Cocktail & Coffee Tables
Description
Product Details
| Material | Maple Solids, American Walnut Veneers |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | 33H Tribeca finishOpen display shelf |
| Volume | 31 cft |
| Weight | 83 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 59 × 20.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Tribeca |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
339-125 – Tribeca Uph Tall Hb (Block) Bed – Queen
339-125P – Tribeca Uph Tall Hb (Plain) Bed – Queen
339-126 – Tribeca Uph Tall Hb (Block) Bed – King 6/6
339-126P – Tribeca Uph Tall Hb (Plain) Bed – King
339-127 – Tribeca Uph Tall Hb (Block) Bed – Cal King 6/0
339-127P – Tribeca Uph Tall Hb (Plain) Bed – Cal King 6/0
339-203 – Tribeca Tall Drawer Chest
339-204 – Tribeca Bachelor Chest
Related products
Maidstone 28-inch Round Cocktail Table
| Dimensions | 28 × 28 × 14 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Mission Three-Drawer Cocktail Table
| Dimensions | 22 × 48 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.