Sandbridge Counter Stool
Call for Price

Westside Fabric Chair and a Half
Call for Price
Weekender Coastal Living Home Collection Hermosa Square End Table
"*" indicates required fields
Description
Like a cool coastal breeze, the Hermosa Square End Table instantly adds a sense of relaxation with its soft white body carved with subtle wooden detailing.
Product Details
| White Sand finish | Yes |
|---|
Additional information
| Dimensions | 21 × 21 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | White Sand |
| Style | Coastal |
| Collection | Weekender Coastal Living Home Collection |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Weekender Coastal Living Home Collection Camden Credenza
Weekender Coastal Living Home Collection Chatham Poster Bed King
Weekender Coastal Living Home Collection Chatham Poster Bed Queen
Weekender Coastal Living Home Collection Havasu Cocktail Table
Weekender Coastal Living Home Collection Havasu End Table
Weekender Coastal Living Home Collection Juno Accent Table
Weekender Coastal Living Home Collection Key Largo Lounge Chair
Weekender Coastal Living Home Collection Lakeway Mirror
Related products
Carpenter Brown Lamp Table
Rectangle End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.