Today’s Hours Getting Hours
Thornton Ottoman
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 32 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Thornton Sectional
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Thornton Sectional
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary |
Thornton Sleeper
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Thornton Sofa
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Thornton Three-Cushion Sofa
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 86 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Thornton Two-Cushion Sofa
| Weight | 126 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 77 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Thorton Chaise Lounge
| Weight | 142 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 66 × 43 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered |
| Style | Casual |
Thorton LAF Corner Sofa
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Triton Power Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline |
| Style | Contemporary, Modern |
Triton Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline |
| Style | Contemporary, Modern |
Vail Chair
| Weight | 68 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 45 × 35 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |











