Bryant Fabric Sofa
| Weight | 159 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 83 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Bryant |
| Features | Fabric |
Buchanan Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Buchanan |
| Features | Fabric |
Cabriole Desk Chair
| Weight | 18.74 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.75 × 21 × 40 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Beige |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | 5198-30 |
| Features | Fabric |
Caffaro Table Lamp
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Caffaro |
| Features | Fabric |
Calderone Table Lamp
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Calderone |
| Features | Fabric |
Callais Table Lamp
| Weight | 26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Callais |
| Features | Fabric |
Calogero Floor Lamp
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 74 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Calogero |
| Features | Fabric |
Campa Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Campa |
| Features | Fabric |
Cancello Table Lamp
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Cancello |
| Features | Fabric |
Canfield Table Lamp
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Industrial |
| Collection | Canfield |
| Features | Fabric |
Cantarana Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Cantarana |
| Features | Fabric |
Captiva Floor Lamp, Brass
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 65 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Coastal |
| Collection | Captiva |
| Features | Fabric |
Carafe Table Lamp
| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Carafe |
| Features | Fabric |
Cardoni Buffet Lamp, Smoke
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | No Color |
| Features | Fabric |
Cardoni Table Lamp, Bronze
| Weight | 16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Bronze |
| Detail Color | Bronze |
| Style | Glam |
| Collection | Cardoni |
| Features | Fabric |
