Boheme Gaston Metal Back Side Chair
| Weight | 20.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.5 × 22 × 43 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Fabric |
Boheme Nourmand Linen Wrapped Mirror
| Weight | 30.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.25 × 34 × 44.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Gray |
| Detail Color | Beige |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Fabric |
Boheme Vitton Upholstered Side Chair
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 21 × 41 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Fabric |
Bond Fabric Chair
| Weight | 69 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 32 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Bond |
| Features | Fabric |
Bond Fabric Loveseat
| Weight | 98 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 57 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Bond |
| Features | Fabric |
Bond Fabric Ottoman
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 28 × 18 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Bond |
| Features | Fabric |
Bond Fabric Sofa
| Weight | 121 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 81 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Bond |
| Features | Fabric |
Booker Table Lamp
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Booker |
| Features | Fabric |
Borneo Outdoor Dining Chair
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 24 × 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Rustic |
| Collection | Borneo |
| Features | Fabric |
Borneo Outdoor Lounge Chair
| Weight | 48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 32 × 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Rustic |
| Collection | Borneo |
| Features | Fabric |
Bower Table Lamp
| Weight | 16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bower |
| Features | Fabric |
Bowtie Bench
| Weight | 58 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 73 × 18 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gray |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Bowtie |
| Features | Fabric |
Boydton Floor Lamp
| Weight | 31 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 67 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Boydton |
| Features | Fabric |
Brae Table Lamp
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Brae |
| Features | Fabric |



