Emory Barrel Swivel Chair
Call for Price
Staten STOOLS 41474-26WE/1B25KXF4
Call for Price
3768C – Tufted Counter Stool
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Select Hardwoods |
|---|---|
| Back Type | Tufted |
| Seat Type | Tight |
| Notes | **Limited Quantities Available**Antique Brass Kick Plate – STD Brushed Nickel Available |
| Volume | 24 cft |
| Weight | 46 lb |
| Cartons | 1 |
| Leather | 51 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 4.00 yrd |
Additional information
| Weight | 46 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 25 × 43 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Tufted |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.