Paris Leather Upholstered Bed
Call for Price

Darlene STOOLS 44573-26/25DB
Call for Price
AE-D41-73 – Augustine Metal Articulating Chaise
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Back Fill | Driluxe |
|---|---|
| Seat Fill | Reticulated Foam |
| Volume | 37 cft |
| Weight | 86 lb |
| Leather | 88 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 7.25 yrd |
Additional information
| Weight | 86 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 82 × 30 × 17.75 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Silver |
| Style | Contemporary |
| Collection | Augustine |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.