Paris Upholstered Storage Bed
Call for Price
Tereza STOOLS 44558-26WE/1B25MJF4
Call for Price
AE-D41-41-PAD – Augustine Garden Bench Seat Pad
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Upholstery |
|---|---|
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Reticulated Foam |
| Volume | 6 cft |
| Weight | 15 lb |
| Cartons | 1 |
| Leather | 53 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 3.25 yrd |
Additional information
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 65 × 2 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Augustine |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.