Celeste 6/6 Rhone Panel Bed Headboard
Call for Price
Complete Full Panel Bed
Call for Price
CR9-101-QU-HB-84 – Details Lafayette Fully Uph Headboard – Queen 5/0
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Fully upholstered |
|---|---|
| Notes | Please order bed frame separately |
| Volume | 21 cft |
| Weight | 131 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 131 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 64 × 84 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Details Lafayette |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.