Paris Leather Upholstered Bed
Call for Price

Darlene STOOLS 44573-26/56DX
Call for Price
AE-D41-79 – Augustine Metal Side Table
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Volume | 4 cft |
|---|---|
| Weight | 30 lb |
Additional information
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 19 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Silver |
| Style | Contemporary |
| Collection | Augustine |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.