Paris Tufted Upholstered Bed
Call for Price
Corey STOOLS 44560-26WE/1B25GXF4
Call for Price
AE-D41-52 – Augustine Metal Dining Arm Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Powder Coated Aluminum |
|---|---|
| Volume | 13 cft |
| Weight | 27 lb |
| Cartons | 1 |
| C.O.M. (*) | N/A |
Additional information
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.5 × 21 × 36 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Silver |
| Style | Contemporary |
| Collection | Augustine |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.