Brookhaven Round Lamp Table
| Weight | 40.79 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 28 × 24 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Brookhaven |
| Features | Storage |
Brookhaven Tall Bookcase
| Weight | 99.65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14.25 × 32 × 78.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Brookhaven |
| Features | Storage |
Cabriole Desk Chair
| Weight | 18.74 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.75 × 21 × 40 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Beige |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | 5198-30 |
| Features | Fabric |